Skorzystaj z formularza lub sprawdź dane kontaktowe.

Formularz kontaktowy

Imię
Adres e-mail
Wiadomość

Administratorem danych osobowych nadawców korespondencji za pomocą formularza kontaktowego jest Amplus Sp. z o.o. z siedzibą w Niegardowie. Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym są przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną przez Panią/Pana korespondencję. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz prawo ich sprostowania, przeniesienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, jak też prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych nadawców korespondencji znajduje się w Polityce prywatności.

Dane kontaktowe

  • Handel krajowy

    Wioletta Czarna
    662 186 330
    wioletta.czarna@amplusfoods.com
  • Oleh Maryukha
    882 038 140
    oleh.maryukha@amplusfoods.com
  • Import

    Krystian Kostrzewa
    734 406 024
    krystian.kostrzewa@amplusfoods.com
  • Eksport

    Henryk Kowalski
    668 826 742
    henryk.kowalski@amplusfoods.com
  • Opakowania

    Emil Sendek
    662 186 335
    emil.sendek@amplusfoods.com
  • Michał Ossoliński
    735 916 394
    michal.ossolinski@amplusfoods.com
  • Biuro Zarządu

    Klaudia Lech
    538 630 056
    klaudia.lech@amplusfoods.com
  • Jadwiga Przyjemska-Przewoźniak
    662 186 337
    jadwiga.przewozniak@amplusfoods.com
  • HR Bussines Partner

    Angelika Badura
    882 039 328
    angelika.badura@amplusfoods.com
  • Zaopatrzenie

    Mateusz Hajduczenia
    +48 728 882 543
    mateusz.hajduczenia@amplusfoods.com
  • Projekty inwestycyjne

    Klaudia Stopińska
    +48 668 826 999
    klaudia.stopinska@amplusfoods.com
  • Projekty unijne

    Kamila Dąbek
    +48 795 412 814
    kamila.dabek@amplusfoods.com
  • Dział Transportu

    +48 12 620 35 22
    transport@ampluslogistic.com

Księgowość

  • Biuro
    12 620 34 64
    ksiegowosc@amplusfoods.com
  • Płatności krajowe
    12 620 34 75
    ksiegowosc@amplusfoods.com
  • Płatności zagraniczne
    12 620 35 06
    ksiegowosc@amplusfoods.com
  • Faktury za towar - krajowe
    faktury@amplusfoods.com
  • Faktury za towar - zagraniczne
    invoices@amplusfoods.com