arrow_backWróć

Technik Utrzymania Ruchu

location_onPrandocin-Iły (pow. krakowski)
calendar_today2023-05-12

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: średnie techniczne, kierunek: mechanika, elektrotechnika,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Uprawnienia do kierowania wózków widłowych i podnośników koszowych,
  • Umiejętność czytania schematów mechanicznych i pneumatycznych
  • SEP powyżej 1kV z pomiarami
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Badanie sanitarno-epidemiologiczne

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie bieżących awarii infrastruktury technicznej oraz linii produkcyjnych - maszyn,
  • Utrzymanie techniczne infrastruktury technicznej oraz urządzeń,
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych, remontowych maszyn oraz infrastruktury technicznej zgodnie z harmonogramem,
  • Wykonywanie okresowych przeglądów stanu infrastruktury technicznej,
  • Parametryzacja maszyn,
  • Branie udziału w montażu/uruchomieniu nowych linii technologicznych,
  • Nadzór nad utrzymaniem sprawności maszyn/ linii technologicznych,
  • Uczestniczenie w pracach zespołu SUR w zakresie infrastruktury instalacji technicznych,
  • Zgłaszanie przełożonemu konieczności zakupu i wymiany niezbędnych części zamiennych,
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego w zakresie obowiązków działu Technicznego.

Co zyskujesz

Twoja praca ma znaczenie dla setek tysięcy osób. By lepiej Ci się pracowało, przygotowaliśmy pakiet benefitów.
Zobacz, co zyskujesz i dołącz do naszego zespołu.

Umowa
o pracę

Specjalne
Szkolenia

Kursy
językowe

Karty
Multisport

Opieka
medyczna

Ubezpieczenie
na życie

Nowoczesna
Siłownia

Rozwój
osobisty