arrow_backWróć

Administrator systemów i sieci

location_onPrandocin-Iły (pow. krakowski)
calendar_today2023-03-21

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows
  • Bardzo dobra znajomość sieci LAN/WAN
  • Znajomość konfiguracji firewall Fortigate
  • Bardzo dobra znajomość środowisk serwerowych Windows/Linux
  • Umiejętność zarządzania i optymalizacji serwerami SQL
  • Bardzo dobra znajomość technologii wirtualizacji Vmware (klastry, macierze, środowisko HA)
  • Znajomość środowiska backupowego Veeam
  • Znajomość języków skryptowych
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Chęć rozwoju i nauki
  • Zaangażowanie
  • Staranność, rzetelność i samodzielność w wykonywaniu codziennych zadań
  • Elastyczność/dyspozycyjność

Mile widziane

  • Znajomość PHP, SQL

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych – Helpdesk
  • Administracja Windows/Linux Server
  • Administracja siecią LAN
  • Administracja środowiskiem wirtualnym Vmware
  • Administrowanie Office365/Microsoft Exchange
  • Monitorowanie urządzeń IT, zapobieganie awariom
  • Optymalizacja i automatyzacja zadań w utrzymywanych systemach
  • Zapewnienie bezpieczeństwa sieci, środowiska serwerowego oraz komputerów pracowników Prowadzenie aktualnej dokumentacji

Co zyskujesz

Twoja praca ma znaczenie dla setek tysięcy osób. By lepiej Ci się pracowało, przygotowaliśmy pakiet benefitów.
Zobacz, co zyskujesz i dołącz do naszego zespołu.

Umowa
o pracę

Specjalne
Szkolenia

Kursy
językowe

Karty
Multisport

Opieka
medyczna

Ubezpieczenie
na życie

Nowoczesna
Siłownia

Rozwój
osobisty