arrow_backWróć

Amplus został laureatem drugiej edycji plebiscytu „POLAND BEST MANAGED COMPANIES"

calendar_month2023-07-17

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że spółka Amplus została uhonorowana tytułem laureata drugiej edycji prestiżowego plebiscytu „POLAND BEST MANAGED COMPANIES”, organizowanym przez firmę doradczą Deloitte Polska.

Program „POLAND BEST MANAGED COMPANIES” ma na celu wyróżnienie i promowanie polskich firm prywatnych, które osiągają doskonałe wyniki dzięki najlepszym standardom zarządzania. Dlatego jesteśmy niezmiernie zaszczyceni tym wyróżnieniem, gdyż figurujemy w gronie przedsiębiorstw charakteryzujących się najwyższymi standardami w prowadzeniu biznesu !!!

Tegoroczna edycja konkursu wyłoniła 15 polskich firm prywatnych, które osiągają najlepsze wyniki – jedną z nich jesteśmy MY! Jesteśmy dumni z przyznanej nagrody - szczególnie, że w plebiscycie corocznie napływa tysiące zgłoszeń.

Wierzymy, że dążenie do nieustannego rozwoju jest kluczowe dla sukcesu i przyczynia się do powstania środowiska najlepiej zarządzanych firm prywatnych, które są siłą napędową naszej gospodarki. 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wsparcie i gratulujemy wszystkim laureatom!

Więcej o plebiscycie: https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/press-releases/articles/Firma-Deloitte-po-raz-drugi-nagrodzila-najlepiej-zarzadzane-firmy-prywatne-w-Polsce.html

#Deloitte #BestManagedCompaniesPoland #Biznes #Sukces #Zarządzanie @DeloittePolska

Pozostałe wpisy

2023-09-07
Amplus - XXVII Dni Kapusty w Charsznicy!
Czytaj dalej ↗
2023-08-24
Amplus zostaje Sponsorem Tytularnym Słomniczanki Słomniki
Czytaj dalej ↗
2023-08-17
BIOhaterowie - Nadciągamy w powiększonym składzie!
Czytaj dalej ↗
2023-08-11
Jubileusz 100-lecia Wydziału Rolniczo – Ekonomicznego
Czytaj dalej ↗